
У сільськогосподарських тварин є почуття, думки та страхи. Вони живі. І дуже шкода, що галузі тваринництва розглядають їх як машини для виробництва їжі, яку насправді важко ковтати.
Люди не повинні їсти тварин, аби жити. Насправді, ми будемо набагато здоровішими, якщо припинимо це робити. З кожним днем з’являється все більше інформації щодо користі від рослинної їжі. Є реальні приклади і, як наслідок, здорове покоління молодих людей. Рослинна їжа є кращою не лише для нашого організму, але також і для навколишнього середовища і нашого сумління.
Дізнайтеся більше про рушійну силу м’ясної промисловості та прогляньте список тварин, що вирощують аби задовольнити «звірячий» апетит людини. Відчути їхній біль ми навряд чи зможемо, а ось скоротити продукування страждань на фабриках – в змозі.
Жорстокість до курей, свиней, корів, овець, гусей не знає меж. Вони страждають кожну хвилину свого занадто короткого життя.
«Бройлери». Кури вирощуються інтенсивніше, ніж будь який інший вид тварин. Щойно вилупившись, пташенята відправляються на ферми до інших курей і чекають на день, коли вони досягнуть «забійної ваги» і матимуть товарний вигляд. Кури на цих фермах зазвичай страждають на інфекційні захворювання, сальмонелу, дерматит (як наслідок великої скупченості). Хворіють на артрит ніжок, а на додаток до всього, фермери піддають тварин болісним процедурам, ампутуючи їхні дзьоби розпеченим лезом. Коли приходить час відправлятись на забій, їм зв’язують ніжки, підвішуючи головами вниз. Далі їхні голови занурюють в електричну водяну баню аби оглушити їх перед тим, як почнуть розрізати шиї.
Корови. Цих нещасних тварин відгодовують неприродною зерновою їжею, яка змушує відчувати постійний біль, що призводить до метаболічних захворювань. Дихальні проблеми вони отримують через задуху, хімічні речовини, якими заповнене повітря. Зазвичай місця, де тримають тварин, переповнені фекаліями. За кількістю гною на майданчиках для відгодовування ніхто не стежить. Під час поїздки на бійню корови часто валяться від знемоги. Після вивантаження їх оглушають пострілом у голову. Невмілі працівники часто не в смозі зробити це правильно, і перелякані корови йдуть на смерть, перебуваючи у повній свідомості. Існує багато історій по те, як корови відчайдушно намагались зберегти своє життя, збиваючи з ніг працівників, перестрибуючи через паркани. Вони цінують життя і понад усе намагаються його зберегти.
Качки та гуси. Як і інші тварини, приречені на катування, іншими словами це не можна назвати, вони обмежені у своєму природному існуванні, помирають раніше, ніж досягнуть повноліття. Деякі птахи отримують занадто страхітливе поводження. Аби отримати славнозвісний продукт, в горлянки гусей засовують металеву трубу і затовкують велику кількість зерна. Кілька разів на день, у варварський спосіб, м’яко кажучи. Тортури тривають до того часу, поки їхні шлунки не стають у 10 разів більше від їхнього нормального розміру. При забої птахи висять вниз головою з перерізаним горлом, стікаючи кров’ю…
Занадто велика ціна, аби мати змогу ласувати «делікатесом відчаю».
Вівці. Чи може бути щось миліше за вид пухнастого ягняти? Шкода, що половина з тих, що пустують восени, не доживуть до кінця року. Протягом свого короткого життя вони стають каліками, їм відрізають хвости, а деяких каструють без знеболюючих засобів. Перед відправкою на смерть тварини потерпають від грубого поводження і довгих травматичних поїздок у переповнених вантажівках без їжі, води та вентиляції. Їх направляють до тваринницький ринків, продають, а потім на них чекають бійні.

У жорстокій практиці – живий експорт. В реаліях – нещадне відношення і знецінення життя тварин.
Найкраще, що ви можете зробити – це перестати вживати в їжу м'ясо. Не нівечити життя немовлят, не відривати від їх матерів. НЕ їсти м'ясо – це найпростіший спосіб, збереження до 100 тварин щороку.